0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs AFC Champions League, Group D
AL Ahli Saudi FC
-
-
FC Pakhtakor Tashkent
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Persepolis FC
۲
۰
Al-Sadd
Finished
۲۱:۰۰
  Italy Serie A
SS Lazio Roma
-
-
Bologna FC
inprogress
۲۳:۰۰
  International Clubs AFC Champions League, Group C
AL Ain FC
-
-
Esteghlal FC
inprogress
۲۲:۳۰
AL Duhail SC
-
-
AL Hilal Riyadh
inprogress
۲۲:۳۰
  Russia Premier League
FC Rubin Kazan
۰
۰
FC Anzhi Makhachkala
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Allsvenskan
AIK
-
-
Falkenbergs FF
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Norrkoping
-
-
GIF Sundsvall
inprogress
۲۱:۳۰
Ostersunds FK
-
-
Orebro SK
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Goteborg
-
-
Hammarby IF
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland Premier Division
FC Dundalk
-
-
Bohemians Dublin
inprogress
۲۳:۱۵
Finn Harps
-
-
Shamrock Rovers
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
University College Dublin
-
-
Cork City FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Norway Eliteserien
Molde FK
-
-
Viking FK
inprogress
۲۱:۳۰
  USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy
۰
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۴:۳۰
FC Dallas
۱
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۴:۰۰
New York Red Bulls
۱
۰
Atlanta United FC
Finished
۰۱:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
KR Reykjavik
-
-
HK Kopavogs
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
FH Hafnarfjordur
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
UMF Grindavik
-
-
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Indonesia Liga 1
PSM Makassar
۱
۰
Semen Padang FC
Finished
۱۸:۰۰
Barito Putera
۱
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۸:۰۰
  Korea Republic K-League 2
Gwangju FC
۳
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۵:۰۰
Bucheon FC 1995
۱
۳
Busan I Park
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark Superligaen, Championship round
Broendby IF
-
-
FC Midtjylland
inprogress
۲۱:۳۰
  Russia Youth League
Rubin Kazan
۰
۲
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۳:۰۰
  Turkey Super Lig
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
-
-
Fenerbahce
inprogress
۲۱:۳۰
MKE Ankaragucu
-
-
Sivasspor
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Superettan
IK Brage
-
-
Syrianska FC
inprogress
۲۱:۳۰
IF Brommapojkarna
-
-
Jonkopings Sodra IF
inprogress
۲۱:۳۰
  Romania Liga 1, Championship round
AFC Astra Giurgiu
-
-
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
Albacete Balompie
-
-
Granada CF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Djurgardens IF Dff
-
-
Vaxjo Dff
inprogress
۲۱:۳۰
Linkopings FC
-
-
FC Rosengard
inprogress
۲۱:۳۰
  Ecuador Serie A
CD Olmedo
۱
۱
Mushuc Runa SC
Finished
۰۴:۰۰
Tecnico Universitario
۰
۳
Barcelona SC
Finished
۰۱:۴۵
  Mexico Primera Division, Clausura Playoffs
Club Leon
۰
۱
CF America
Finished
۰۵:۳۶
  Brazil Brasileiro Serie A
Ceara SC CE
۲
۱
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
CR Vasco DA Gama RJ
۱
۱
Avai FC SC
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay Primera Division, Apertura
Club Nacional De Football
۱
۰
Defensor Sporting
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Copa de la Superliga
Argentinos Juniors
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۲:۱۵
  Colombia Primera A, Apertura, Group B
Club Deportivo Junior FC
۱
۱
CD Tolima
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Nacional Medellin
۱
۳
AD Cali
Finished
۰۲:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Saburtalo Tbilisi
-
-
FC Dinamo Tbilisi
inprogress
۲۱:۳۰
FC Rustavi
۲
۴
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland First Division
Bray Wanderers
-
-
Galway United FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Chile Primera B
Union San Felipe
۰
۰
Nublense
Finished
۰۴:۳۰
Deportes Magallanes
۳
۲
CD Deportes Valdivia
Finished
۰۰:۰۰
CSD Rangers
۳
۱
San Luis De Quillota
Finished
۰۰:۳۰
Santiago Morning
۰
۰
Deportes La Serena
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Primera B
CA Acassuso
-
-
ASD Justo Jose De Urquiza
inprogress
۲۳:۰۰
Deportivo Riestra Afbc
-
-
CA Colegiales
inprogress
۲۳:۰۰
CD Uai Urquiza
-
-
Club Almirante Brown
inprogress
۲۳:۰۰
CA San Telmo
-
-
CA All Boys
inprogress
۲۳:۰۰
  China China Super League Reserve
Tianjin Teda
۱
۲
Hebei China Fortune
Finished
۱۱:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
SOL De America
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۳۰
San Lorenzo
۲
۱
General Diaz
Finished
۰۱:۱۵
  Croatia 1. HNL
NK Rudes
۰
۱
NK Slaven
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Primera B, Promotion, Group B
Llaneros FC
۱
۲
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
Universitario De Deportes
۲
۴
Deportivo Municipal
Finished
۰۱:۳۰
Alianza Universidad De Huanuco
۲
۱
Alianza Lima
Finished
۰۱:۰۰
  Czech Republic U21, Placement Group
FK Teplice
۱
۳
Ceske Budejovice
Finished
۱۴:۳۰
Dukla Praha
۴
۳
MFk Okd Karvina
Finished
۱۶:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۲
۴
Slavia Praha
Finished
۱۳:۳۰
FC Fastav Zlin
۶
۰
1. FK Pribram
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic U21, Championship Group
SK Sigma Olomouc
۱
۰
AC Sparta Praha
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Slovacko
۱
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۳
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۵:۳۰
FC Banik Ostrava
۲
۴
FC Hradec Kralove
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
Volta Redonda FC RJ
۰
۰
Paysandu SC PA
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Acreano AC
۲
۲
EC Sao Jose RS
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Tampereen Ilves
۰
۰
IFK Mariehamn
Finished
۲۰:۰۰
FC Lahti
۳
۰
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۰۰
Vaasa PS
۰
۱
Rovaniemi PS
Finished
۲۰:۰۰
KPV Kokkola
۱
۱
Hifk
Finished
۲۰:۰۰
  Ukraine U21 Championship, Group II
FC Chernomorets Odessa
۱
۱
Karpaty Lviv
Finished
۱۳:۳۰
  Myanmar Cup
Southern Myanmar United
۰
۰
Yangon United
Finished
۱۳:۳۰
Yadanarbon
۰
۱
Sangaing United
Finished
۱۳:۳۰
  USA USL, Championship
Swope Park Rangers
۱
۱
Atlanta United 2
Finished
۰۱:۳۰
Bethlehem Steel FC
۰
۳
Ottawa Fury FC
Finished
۰۲:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Aktobe Reserve
۱
۰
Irtysh Pavlodar Reserve
Finished
۱۶:۳۰
FC Tobol Kostanay Reserve
۲
۱
FC Taraz Reserve
Finished
۱۳:۳۰
  Australia U20 Victoria Premier League
Kingston City FC
۲
۳
Hume City FC
Finished
۱۲:۴۵
  Chile Primera Division
Audax Italiano La Florida
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۲:۰۰
  Russia Premier League, Women
Chertanovo Moscow
۳
۲
Zvezda-2005 Perm
Finished
۱۵:۳۰
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
۰
۳
FC Lokomotiv Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FK Kubanochka Krasnodar
۱
۱
Torpedo Izhevsk
Finished
۱۹:۳۰
Ryazan VDV
۱
۱
CSKA Moscow
Finished
۲۰:۰۰
  Bulgaria First Professional League, Placement Matches 7-10
PFC Slavia Sofia
-
-
FC Etar Veliko Tarnovo
inprogress
۲۱:۳۰
  India Women's League
Gokulam Kerala FC
۲
۴
Manipur Police SC
Finished
۰۷:۰۰
Sethu FC
۸
۱
Central Ssb Women FC
Finished
۱۵:۰۰
  Guatemala Liga Nacional, Clausura Playoffs
CSD Coban Imperial
۰
۱
Deportivo Malacateco
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina Primera C
CA Ituzaingo
-
-
CA General Lamadrid
inprogress
۲۳:۰۰
  USA National Womens Soccer League
North Carolina Courage
۱
۱
Utah Royals FC
Finished
۰۱:۳۰
Houston Dash
۱
۲
Chicago Red Stars
Finished
۰۲:۳۰
  Croatia 2. HNL
HNK Hajduk II
۳
۳
NK Bsk Bijelo Brdo
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 2, Vastra Gotaland
KSF Prespa Birlik
-
-
IFK Malmoe FK
inprogress
۲۱:۳۰
  Bulgaria Elite U19
PFC Montana
۱
۰
CSKA Sofia
Finished
۱۸:۳۰
Ludogorets Razgrad
۰
۲
Dunav Rousse
Finished
۱۸:۳۰
  International International Friendly Games, Women
Chile
۱
۱
Colombia
Finished
۰۳:۰۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Odds BK II
۰
۱
Asane Fotball
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Ykkonen
FC Ktp
۲
۲
FF Jaro
Finished
۲۰:۰۰
  Norway 3rd Division, Group 2
Ullern IF
-
-
Mjondalen 2
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark Amateur U21
Ballerup BK
-
-
Bagsvaerd
Finished
۲۰:۳۰
Ballerup Skovlunde Fodbold
-
-
Nykobing FC
Finished
۲۱:۰۰
  Gibraltar Premier Division
Glacis United FC
-
-
Lynx FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Ireland Leinster Senior Cup
Crumlin United FC
-
-
Maynooth University Town FC
inprogress
۲۲:۳۰
Collinstown
-
-
Bluebell United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Venezuela Primera Division Reserve League
Atletico Venezuela
-
-
Deportivo La Guaira
inprogress
۲۱:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Nevezis
-
-
Hegelmann Litauen
inprogress
۲۱:۳۰
  Russia PFL, West
FC Chertanovo Moscow II
۱
۲
LUKI-ENERGIYA V.LUKI
Finished
۱۹:۳۰
FC Tekstilshchik Ivanovo
۰
۰
FC Pskov-747
Finished
۲۰:۰۰
  Ukraine Druga Liga
MFC Metalurh Zaporizhya
-
-
Myr Hornostayivka
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Raplamaa JK
-
-
FC Kose
Finished
۲۰:۳۰
JK Tallinna Kalev III
-
-
Paide Linnameeskond III
inprogress
۲۲:۰۰
  Russia Zone Moscow
Setun Kuntsevo
۱
۳
Letniy Dozhdik
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Gold Coast Midweek Metro South
Gold Coast Knights
-
-
Bilambil
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Peru Segunda Division
Union Huaral
-
-
Cultural Santa Rosa
بازی شروع نشده است
۰۱:۰۰
  El Salvador Segunda Division
Cd El Vencedor
-
-
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Finished
۰۰:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
St Patricks Cyfc
-
-
Dublin Bus FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید